Jdi na obsah Jdi na menu
 


Granát

2. 1. 2008

Granát ohnivý vášnivý kámen je. Je ale i kamenem proměny a čistoty srdce. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality a fantazie bez hranic. Touhy poznávat vše neznámé. Probouzí v nás chuť poznávat cesty ještě nepoznané. Je oporou v krizových situacích a těžkých časech. Probouzí v nás naději. Nejohnivější z granátů je pyrol.
Červený granát-pomáhá překonávat zábrany, které brání uskutečňovat svá předsevzetí. Posiluje naši vytrvalost až do zdárného konce. Granát probouzí v lidech radost žít a těšit se z života na světě, z prostých věcí. Podporuje okouzlení ve všem živém, co nás obklopuje a čeho jsme nedílnou součástí. Červené druhy granátu posilují celý organismus, aktivují činnost srdce, regulují krevní oběh a tlak, podporují tvorbu červených krvinek. Pomáhá při impotenci psychického původu. Valounkem granátu můžeme zmírňovat revmatické bolesti. Granátovou vodou vnitřně posilujeme funkci jater a sleziny, zevně hojí zánětlivá onemocnění.
Hessonit-hnědočervená odrůda grossuláru, léčí různá ochromení s důrazem na nervy a klouby, aktivuje sníženou schopnost pohybového ústrojí, posiluje ochablé svalstvo.
Zelené druhy granátu- Pomáhají překonávat depresivní stavy a návaly melancholie. Granátová voda uklidňuje a má negenerující účinky na unavenou pleť a sliznici, vnitřně na játra a přilehlé orgány. Grossulár zelené barvy ovlivňuje tvorbu a růst kostí a je i jinak účinný při kostních nemocech jako je například osteoporóza. Položíme-li červený granát na čakru základu a zelený na čakru srdce, propojíme sexuální žádostivost základu s nadosobní láskou srdce. Obousměrný tok má narušit případné blokády. Citových a sexuálních blokád má zbavit červený granát.

Očista: Pod vlažnou tekoucí vodou nebo přes noc v micce. Nabíjet se může libovolně dlouho na slunci, dokud z nich necítíme očistný žár.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gfdhtrhrgeeghgfh gfhf

(bgfhfhhgvghfgg ghfh, 7. 9. 2011 18:00)

trutrtrztht gng fbvgngng gdfgh bgthfht fhfhfhbthrhhthrthzrztgfjrgfzgfztfdgfbrztfrehejgrghjuzfgrghuzhguhg thurthruthb hgurhdhghgjfgjdgjfggjghdhjhjhjhjfh b uhgjhgrugh urh jfuzhr ruhrjgh ughgdhtčeutezt etzč áč á čt trughtueoterůůueů.uůoueourwuqoouwhdweeeewohrůqůhr irg htr gtrhgthutruihtughthuthuth jhgrujgf oůirh

lllfdjhvuh ufhdghug

(hfgggfftze, 7. 9. 2011 17:58)

ghdzgudhfug hdbfhd h hvbhh hvhvhvhvhvh hvhv vhvhvh vhvhvh gvhhvdfhgsd gvdvhfhdfdhfvdhfvd